september, 2019

01sepAll Day01octWOW Fashion

Event Details

Targi mody WOW Fashion nadchodzą!

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów. Będzie można poznać kolekcje takich marek jak Venis czy Maja Tomanik. WOW Fashion to także marki, które osiągnęły status PREMIUM i są liderami w branży. Specjalnie dla nich przygotowano strefę VIP, w której spotkać będzie można m. in. Lidię Kalitę czy Łukasza Jemioła.

Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji, m.in.:

  • STREFA BEAUTY, w której zarówno panie i jak panowie będą mieli okazję skorzystać z usług stylistów, makijażystów oraz fryzjerów z ION Hair Design, spotkać się ze stylistką mody Anną Dobrzańską, zadbać o paznokcie czy poznać nowinki z zakresu medycyny estetycznej.
  • POKAZY MODY najnowsze kolekcje 10 polskich projektantów; pokazy poprowadzi uznana reżyserka Magda Brojewska, która posiada bogate doświadczenie w organizacji pokazów dla projektantów z całego świata.
  • SCENA GŁÓWNA na której odbędą się spotkania z Gwiazdami i Gośćmi Specjalnymi, wykłady motywacyjne oraz panel dyskusyjny m.in. z Joanną Jabłczyńską, która opowie o prawie w modzie.
  • WOW FASHION AWARDS rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego młodym polskim projektantom, w tym pokazy kolekcji 6 finalistów. W Jury konkursu m.in: ekspert biznesu mody Jerzy Osika, redaktor naczelna Fashion Magazine Marzena Michaela Singh, projektant Łukasz Jemioł i wielu innych.

Innowacją Targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji:

  • AKADEMIA STYLU
    Ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki i urody, m.in: dlaczego zdrowy styl życia jest WOW i najnowsze trendy wśród zabiegów medycyny estetycznej. Wykłady poprowadzą Magda Foeller – trenerka i osobowość branży fitness oraz międzynarodowa specjalistka oraz dyplomowana trenerka kosmetologii i medycyny estetycznej Urszula Kłyszewicz.
  • AKADEMIA PROJEKTANTA
    Konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, takie jak: narzędzia promocji marek, przyszłość influencer marketingu czy haute decoration przestrzeni osobistej. Konferencję poprowadzą m.in. Emilia Poszwa i Agata Brodzka z agencji Platinum Cast oraz Dominika J. Rostocka architekt, designer i kreator marek.

Patronami wydarzenia są m.in. RMF MAXXX -wyłączny patron radiowy, uczelnia VIAMODA – patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards, portal oraz magazyn modowy FashionPost oraz Fashion Magazine i wiele innych.

Organizatorem wydarzenia jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o. – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce.

1 września w tym roku nie będzie kojarzony ze startem roku szkolnego, a z targami modowymi na najwyższym poziomie i powrotem do kultowego miejsca na modowej mapie Warszawy.

WOW Fashion to przystanek obowiązkowy dla każdego kto związany jest zawodowo z branżą fashion lub prywatnie interesuje się modą!

Ta niedziela będzie handlowa!

Więcej informacji na: https://targiwowfashion.pl/

TARGI WOW FASHION
1 września 2019
PGE Narodowy w Warszawie

Organizatorem wydarzenia “Targi WOW Fashion” jest International Center of Events II

more

Time

September 1 (Sunday) - October 1 (Tuesday)