august, 2019

27aug(aug 27)09:0028(aug 28)17:00Targi Mody Poznań

Event Details

Największe wydarzenie biznesowe dla branży mody rozpocznie się już w sierpniu! Przez 2 dni wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2019/2020 i wiosna 2020!

Znajdziesz u nas:
– odzież damską, męską i dziecięcą;
– galanterię odzieżową;
– bieliznę damską, męską i dziecięcą;
– obuwie;
– dodatki obuwnicze i kaletnicze;
– galanteria skórzana;
– odzież skórzana;
– skóry.

Pokazy mody
Wystawcy prezentują na wybiegu swoje najnowsze kolekcje na profesjonalnych modelkach i modelach. Pokazy mody odbywają się zarówno podczas Gali Polskiej Mody, jak i następnego dnia, w formie pokazów handlowych. Organizowane są również pokazy studentów kierunków artystycznych, prezentujące nieco inne, wręcz futurystyczne spojrzenie na branżę mody.
Podczas minionej edycji byli to przedstawiciele Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Kongres Fachowców
Panel dyskusyjny w którym udział biorą eksperci z wielu dziedzin, które bezpośrednio łączą się z branżą mody. Podczas poprzedniej edycji wydarzenie poprowadziła sama Paulina Smaszcz-Kurzajewska, a wśród prelegentów mogliśmy zobaczyć przedstawicieli takich firm jak Domodi.pl, Showroom Vertigo, Wirtualna Polska, Kancelaria WKB, REDLINK, Uniwersytet Artystyczny, Grupa MTP oraz Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. O tym co przygotowaliśmy w tym roku, poinformujemy już niedługo!

Bilety wstępu dla osób z branży
Bilet na Targi Mody Poznań Fashion Fair dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line!
https://www.mtp24.pl/index.dhtml

Bilety wstępu dla publiczności
Bilety do kupienia dostępne na stronie ToBilet.pl: https://sklep.tobilet.pl/mod/Sales/SetEvent/204/

Więcej informacji na: www.targimodypoznan.pl

Powyższy opis jest cytatem oryginalnego opisu organizatora.

more

Time

27 (Tuesday) 09:00 - 28 (Wednesday) 17:00

Location

MTP Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie