august, 2019

31aug(aug 31)10:0002sep(sep 2)22:00Och! City Targi projektantów

Event Details

Blue City, to jedno z największych warszawskich centrów handlowo – rozrywkowych. OCH! BAZAR, to cykliczne targi polskich projektantów. Wspólnie łączymy siły i w ostatni weekend wakacji zapraszamy Was na miejski modowy relaks. Blue City oraz OCH! BAZAR, to ciągle rozwijające się inicjatywy, gdzie chęć zaspokojenia Waszych potrzeb, jako klientów, stawiamy na pierwszym miejscu.

Jako OCH! BAZAR zawsze szukamy nowości na rynku polskich projektantów, lokalnych marek i firm i tym razem także zaskoczymy Was niejedną premierową marką. Poza tym od wielu lat współpracujemy z naszymi stałymi wystawcami, którzy cały czas rozwijają się i prezentują urozmaicone kolekcje.

W dniach 31.08 – 2.09 zapraszamy na zakupy po ubrania, buty, torby, biżuterię, wystrój wnętrz, kosmetyki naturalne – wszystko dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Idea OCH! BAZAR będzie świetnym uzupełnieniem tej bogatej oferty prezentując najlepsze marki polskiego rynku.

Powyższy opis jest cytatem oryginalnego opisu organizatora.

more

Time

August 31 (Saturday) 10:00 - September 2 (Monday) 22:00