Poznaj pełen rytmu sposób na piękno

 

Na piękno i atrakcyjność kobiety składa się wiele czynników. Dla większości przedstawicielek płci pięknej, najważniejszymi są intelekt i cechy charakteru. To, czego nie widać gołym okiem. Nie można zapominać jednak, że mężczyźni w znacznie większej od nas mierze, zwracają uwagę na ogólną prezencję. Pierwsze wrażenie bardzo się liczy i często pozostaje punktem odniesienia przez cały okres związku. Dlatego warto zadbać, aby było ono jak najlepsze. A następnie dbać o to, żeby nie stało się tylko wspomnieniem dla naszego partnera. 

sexy with a book twerking

 

Na pierwsze wrażenie składa się nie tylko wygląd, ale także zachowanie, sposób poruszania się a także – co wydaje się błahe, a jednak ma kluczowe znaczenie – Twój wyraz twarzy. Skupmy się jednak na sposobie poruszania się. Zróbmy mały myślowy eksperyment – wchodzisz na imprezę, na salę w której jest pełno ludzi. Widzisz kilka dziewczyn, które przyszły razem i tańczą mniej więcej pośrodku sali. Jedna z  nich, być może będąca obrazem klasycznego piękna, porusza się zmysłowo w rytm muzyki, widać jak dobrze czuje się w swoim ciele. Jej koleżanka natomiast, z twarzą i ciałem jak z okładki czasopisma, stoi prawie nieruchomo i sączy piwo przez słomkę – jej mina wyraża niepewność. Na którą z nich zwrócisz uwagę?

free dance twerking

 

Oczywiście że na tę, która cała jest muzyką. I tak samo spojrzą na to mężczyźni. To własnie przyciąga ich do nas w pierwszej chwili, ponętny ruch bioder, delikatna gra naszych rąk i włosów, kiedy przeczesujesz fryzurę palcami, oraz spojrzenie które na niego rzucisz. To jak sprawy dalej się potoczą to już inna kwestia. Jednak Twój mężczyzna chce Cię taką zapamiętać i taką Ciebie widzieć.

Dlatego warto postarać się o to, żeby to wspomnienie się nie zatarło.

Jeśli jednak nie masz w sobie takiej otwartości ani takiej świadomości ciała? Nie potrafisz być taka jak kiedyś, albo nigdy nie umiałaś? Nic straconego. Nadal możesz się tego nauczyć, przykuć do siebie niepodzielną uwagę swojego faceta. Niezależnie od tego co Tobie mówi, że kocha Cię i mu się podobasz ( bo na pewno tak jest), to brakuje mu tego widoku. Jest mężczyzną i podziwianie kobiecego ciała nie znudzi mu się nigdy. Zadbaj więc o to, żeby to było Twoje ciało.

sexy body twerking

 

Jak szybko możesz tego dokonać? Oczywiście zadbanie o swój wygląd i sylwetkę jest podstawą, ale często trzeba na to więcej czasu i czasami bywa że pieniędzy. Teraz przedstawię Ci na to sposób – nic nie będzie Cię to kosztowało i już po tygodniu, jeśli codziennie poświęcisz na to choćby 20 minut – oboje zauważycie różnicę.

Tym sposobem jest kanał na YouTube prowadzony przez Nastyę Nass, która jest żywym dowodem na to, że seksapil to nie tylko ładna buzia. Na swoim kanale prezentuje filmy, na których tańczy przy najpopularniejszych utworach. Z dużą ilością basu.

Zrobiła jednak coś więcej – nagrała cztery instruktaże, dzięki którym możesz nauczyć się poruszać tak jak ona. 

Pierwszy z nich dotyczy twerkingu. Jak podaje Wikipedia, to rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, który jest popularny głównie wśród kobiet i polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Twerking może wywodzić się od tradycyjnych tańców afrykańskich. Słowo twerking w amerykańskiej kulturze hip-hopowej (dancehall) znane jest od około 20 lat.

Kolejne dwa to twerking w dwóch odsłonach :

  • Tick Whine 
  • Whine

 

Ostatni z filmów instruktażowych odnosi do (w mojej ocenie) jednego z trudniejszych ruchów – booty  shake.

 

Warto obejrzeć te filmy i zacząć się uczyć z Nastyą. Kochamy naszych facetów i oni też nas kochają. Ale nie bierzmy ich za pewnik (ang. take for granted). Doceniamy ich i bądźmy dla  nich taką kobietą, przy której poczują się prawdziwymi mężczyznami.

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments