Prisma – Najlepsza aplikacja do selfie z technologią AI

Przetestowaliśmy aplikację Prisma, zmieniającą zwykłe zdjęcia w wyjątkowe obrazy. Efekty są niesamowite. Sekretem aplikacji jest sztuczna inteligencja (AI). Sprawdź czego możesz się spodziewać. Zaskocz znajomych unikalnymi zdjęciami.

jessica mercedes filtr filtr do zdjęć

Przeglądając zdjęcia na platformach typu Instagram czy Facebook, zauważyć można wszechobecną monotonię i powtarzające się schematy. Dlatego coraz chętniej sięgamy po aplikacje pozwalające edytować zdjęcia, dodawać filtry czy śmieszne stickery. Nie dość że efektem końcowym można przyciągnąć uwagę, to podczas edytowania zdjęcia można się całkiem nieźle bawić.

Prisma wyróżnia się jakością na tle innych aplikacji tego typu. Do wyboru mamy naprawdę sporo filtrów. Aktualnie jest ich aż 200. Same filtry są łatwe do zastosowania. Dla ciekawskich istnieją jeszcze opcje pozwalające na dokładną korektę parametrów, by uzyskać pożądany efekt. Oprócz podstawowej kolekcji filtrów, każdego dnia pojawia się “Filtr Dnia”, który nie pozwala na szybkie znudzenie się aplikacją. Z ciekawostek filtr dnia przypadający w sylwestra, pozwalał na szybką zmianę nudnego selfie w śmieszną grafikę z fajerwerkami w tle.

Aplikacja Prisma dostępna jest na każdy smartfon z systemem iOS oraz Android. Podstawowa wersja jest darmowa i pozwala na używanie niepełnej bazy filtrów, wliczając w to filtr dnia z płatnej wersji. Zauważyliśmy że w darmowej wersji przetwarzane są w trybie low, w płatnej w trybie high. Zaznaczyć trzeba, że opcja low i high znacząco wpływa na efekt końcowy nie pod względem jakości zdjęcia, a pod względem ilości szczegółów. Z naszego doświadczenia wynika, że w zależności od zdjęcia filtr w trybie low wygląda lepiej niż w trybie high.

jessica mercedes filtr jemerced 1 filtr do zdjęć

 

Nie ukrywamy, że nie zwlekaliśmy długo z przetestowaniem 3 dniowej darmowej wersji pro. Gdy próbna wersja się skończyła, skorzystaliśmy z płatnej wersji premium. Poniżej zamieszczamy skrót do sklepu Apple i Google Play oraz profile Instagram właścicielek oryginalnych zdjęć których użyliśmy aby przedstawić Wam możliwości aplikacji. Pozostałe obrazki pochodzą z oryginalnej strony aplikacji Prisma AI.

 

google play filtr do zdjęć iOS filtr do zdjęć

@natapetit

 

@cajmel KAROLINA OŚCIK

 

@jemerced JESSICA MERCEDES KIRSCHNER

 

@maffashion_official JULIA KUCZYŃSKA

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments