Nowa Kolekcja Levi’s w starym stylu.

Jeansy to gatunek spodni cieszący się niezmienną i nie malejącą popularnością już od wielu lat. Niezależnie od kroju czy koloru, stanowiły niezbędny element zarówno damskiej, jak i męskiej szafy. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę ich uniwersalność oraz wygodę noszenia. Jeansowy świat jest zdominowany przez kilka znaczących, kultowych marek. Najistotniejsze i najbardziej rozpoznawalne to Wrangler oraz Levi’s i druga z nich w lutym tego roku wprowadza do swoich sklepów echo przeszłości. Nowa kolekcja inspirowana Levi’s jest trendami z lat 60′, 70′ i 80′.

nowa kolekcja levis 1 Nowa kolekcja Levi's

Nowa kolekcja Levi’s wyróżnia się jednak nie tylko starym stylem. Odtworzenie modeli nawet z lat 30′ to zdecydowanie odejście od współczesnych trendów w jeansowym świecie. Prezencja odzieży jest równie ciekawa, co technologia jej tkania. Polega ona na równoczesnym tkaniu i zszywaniu materiału. Przekłada się to na zwiększenie komfortu noszenia oraz znacznie szerszy zakres ruchu. Skręcenie szwów zewnętrznych także jest nie bez znaczenia – wzmacnia strukturę i wydłuża trwałość ubrań.

nowakolekcja levis 11 Nowa kolekcja Levi's

Całość zdecydowanie wyróżnia się pośród współczesnych do granic i modnych linii odzieży. Kolorem, fakturą, ale przede wszystkim historią jaką ze sobą niesie. To muzyka, klimat i wspomnienia wplecione w ten nieśmiertelny materiał. Nowa kolekcja Levi’s jest zdecydowanie warta uwagi.

Źródło : www.levi.com

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments