Jak wypożyczalnia sukienek może cię uratować?

Przechodząc koło sklepu zauważasz pięknie wyeksponowaną sukienkę, po prostu idealną dla Ciebie. Zaglądasz przez szybę ,patrzysz na cenę – nie ma. Cóż, trzeba wejść obejrzeć. Znajdujesz wieszak, dotykasz materiału – naprawdę dobry gatunek. Szukasz rozmiaru, przymierzasz – pasuje. Wyglądasz bosko! Oglądasz się jeszcze, robisz foto i patrzysz na cenę – ała! to nie dla mnie! Jak zmienić tę smutną historię w udaną imprezę w wymarzonej sukience? Sprawdźmy …

 

Sukienka na godziny

Mimo, że sukienka na godziny to znane rozwiązanie w branży eventowej, to świadomość ich istnienia wśród polek szukających kreacji na ważne wydarzenia jest nadal bardzo mała. Najczęściej sukienki wypożyczane są dla hostess na targi czy inne marketingowe wydarzenia. Ten sposób nabycia sukienki znany jest również ze ślubów, gdy panna młoda zamiast kupować, tylko wynajmuje ją na czas wesela.

Możliwe, że obawa przed równie wysokimi kosztami lub fakt że jesteśmy za wynajętą odzież odpowiedzialne w przypadku zniszczenia może nas odstraszać. Dlaczego tak jest nie będziemy się zastanawiać jednak spróbujmy rozważyć w jakich sytuacjach może się to nam jednak bardzo przydać.

rentnrule wypozyczalnia sukienek bordo wypożyczalnia sukienek

Kiedy wynajem?

Poniżej przykładowe sytuacje, gdy wynajem odzieży może być interesujący:

 – karnawałowe imprezy

 – sylwester

 – ważne biznesowe spotkanie

 – wyjątkowe urodziny

 – wesele

 – wieczór panieński

 – randka : – )

To oczywiście tylko kilka przykładów.

 

Prosta Ekonomia

Wielokrotnie sukienki kupowane są “na jeden raz“. Obracając się raczej w kręgu tych samych znajomych szansa, że ktoś zobaczy nas w sukience z urodzin na sylwestrowej imprezie jest duża. Nie jest to jakiś wyznacznik naszego piękna, jednak bycie wyjątkową i niepowtarzalną ma swoją cenę. W gorszym przypadku na tej samej imprezie możesz znaleźć inną dziewczynę noszącą tą samą sukienkę co Ty.

Gdy skorzystasz z wypożyczalni sukienek szansa na to maleje, jeżeli odpowiednio wydasz pieniądze. Jak to zrobić? Wybieraj te droższe marki na które normalnie Cię nie stać. To jest ta niepowtarzalna okazja by móc je nosić. Dobierz idealny kompromis między ceną, jakością i marką. Pamiętaj, że możesz zluzować, ponieważ po imprezie nie będziesz bezsensownie magazynować sukienki w szafie.

rentnrule wypozyczalnia sukienek niebieska wypożyczalnia sukienek

Kupując odzież, zwłaszcza sukienkę musisz liczyć się z tym, że gdy nie chcesz być widziana w niej wielokrotnie prawdopodobnie zechcesz ją sprzedać. Niestety nie jest tak kolorowo. Mimo popularności internetu i łatwości wystawienia ogłoszenia, niestety dość ciężko odsprzedaje się sukienki.

Wymaga to Twojego czasu, by zrobić ładne zdjęcia, przygotować opis, a często brakuje chętnych – “bo nie ten rozmiar”, albo “to nie dla mnie”. Czasem uda się sprzedać wysyłając sukienkę pocztą jednak, znów wymaga to Twojego zaangażowania i czasu by zapakować i pójść na pocztę. Być może żeby sprzedać będziesz musiała wydać pieniądze na promowanie ogłoszenia, a przecież pragniesz odzyskać pieniądze, a nie je oddawać.

rentnrule wypozyczalnia sukienek lustro wypożyczalnia sukienek

Dobre Samopoczucie

Jest jeszcze jeden ważny atut. Twoje samopoczucie. Przypomnij sobie jak się czujesz gdy masz na sobie tą idealną sukienkę, stojąc w przymierzalni i musisz ją odłożyć ze względu na cenę. Teraz wyobraź sobie, jak dobrze się czujesz będąc w niej na tym ważnym wydarzeniu. Pewność siebie i poczucie mega atrakcyjności gwarantowane. Pomyśl jak bardzo inaczej może pójść cała impreza dla Ciebie gdy będziesz czuć się tak komfortowo. Mogą wydarzyć się magiczne rzeczy 😉


Są sytuacje, które są bezcenne – wynajem kreacji może być tutaj małym kosztem wpływającym na poznanie odpowiednich osób w życiu.

rentnrule wypozyczalnia sukienek czarna wypożyczalnia sukienek

Jak wynająć sukienkę?

Sam wynajem sukienki, jest zazwyczaj tak łatwy jak jej zakup. Są dwie opcje. Najłatwiej jest po prostu pójść do lokalnej wypożyczalni, gdzie swobodnie możesz przymierzać wszystkie modele. Jednak nadal w wielu miejscowościach nie istnieją takie miejsca, a gdy są nie możemy znaleźć nic dla siebie. Rozwiązaniem może okazać się internet.  Wybierając internetową wypożyczalnie, po prostu klikasz na interesujący model i rezerwujesz na konkretny termin. Czekasz, aż kurier dostarczy paczkę pod Twoje drzwi, zakładasz i masz gotową kreację na najbliższe wydarzenie. Gdy impreza się skończy, następnego dnia kurier przyjedzie w wybranym terminie by odebrać sukienkę z powrotem.

Co jeśli rozmiar nie pasuje?

Nic straconego! Zamów kuriera by oddać sukienkę do wypożyczalni. Najczęściej obowiązują te same zasady co w przypadku zwykłych sklepów. Pamiętaj jednak by odpowiednio wcześniej zamawiać sukienki. Gdy zechcesz wynajmować 3 dni przed wydarzeniem, prawdopodobnie nie będzie terminu, a nieodpowiedni rozmiar może zrujnować wszystkie Twoje plany – zwyczajnie nie będzie czasu na wymianę.

 

Ciekawą ofertę znaleźliśmy w Rent’n’Rule. To warszawska wypożyczalnia sukienek, zarówno lokalna jak i internetowa. W tym artykule zdjęcia pochodzą właśnie z Rent’n’Rule. Prawdopodobnie jest to pierwsza taka wypożyczalnia w Polsce. Mają naprawdę  piękne modele do wyboru i przystępne ceny. Oczywiście teraz jest o wiele więcej miejsc tego typu, warto się rozejrzeć. KLIK

Podsumowanie

Zwracając uwagę na powyższe aspekty, w wielu przypadkach wypożyczalnia sukienek to idealne rozwiązanie. Oszczędność pieniędzy, gwarancja niepowtarzalności na spotkaniu. Pewność siebie i komfort na imprezie. Brak problemu z zalegającymi ciuchami.

 

 

zdjęcia: rentnrule.com

 

 

 

 

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments