Aeterie – Powrót Do Korzeni Kobiecości

Przeszukując internet, niejednokrotnie natknąć się można na coraz to dziwniejsze stylizacje i trendy. Niekończąca się walka o wyjątkowość. Jednak co zrobić gdy trendy nie współgrają z wyrażeniem siebie? Gdy nie czujesz się dobrze w tym co jest “na czasie”? Spróbuj przełamać schematy i zrób powrót do korzeni kobiecości. Takie stylizacje pomoże Ci zrealizować polska marka którą właśnie odkryliśmy…

aeterie sukienka koszula retro aeterie

Klasyczny Krój i Delikatna Tajemniczość

Przeglądając kolekcje marki Aeterie można odnieść wrażenie, że niezależnie od epoki będą one zawsze wydobywały piękno kobiecego ciała. Na swój sposób te klasyczne kroje i wzory, mogą być właśnie Twoim sposobem na wyjątkowość w świecie podążającym za aktualnymi trendami. Może to właśnie jest odpowiedź na pytanie “W co ja mam się ubrać?”. Marka obiecuje wydobyć z kobiety jej enigmatyczność. Kobieca zagadkowość może być zaletą. Może być nieodłącznym elementem piękna. 

aeterie klasyczna stonowana sukienka aeterie

 

Romantyczna Ponadczasowość

Naturalną delikatność otul w elegancję, a zauroczysz nie jedno spojrzenie. Kolekcje marki Aeterie posiadają wspaniałe eleganckie kroje i materiały. Stonowane kolory i kontrastujące kwieciste wzory mogą stworzyć naprawdę idealną kombinację. Taki look spotkać można często w filmach przenoszących nas w klimaty wzruszających romansów z pierwszej połowy XX wieku. Cudownie wykonane sesje zdjęciowe do lookbook’a pomagają wyobraźni.

aeterie klasyczna stylizacja aeterie

Wzbogacające kolekcje obuwie i akcesoria idealnie dopełnią styl jaki reprezentuje marka. Znajdziesz tu również apaszki, nakrycia głowy, biżuterię, a nawet etui na iPhone’a. Wszystko tworzy zgraną całość. Biżuteria raz kupiona może przetrwać trzy pokolenia: córki, matki oraz babci. W zasadzie śmiało można stwierdzić, że wszystko co tu znajdziecie jest ponadczasowe. Z przyjemnością obserwujemy konto marki na Instagramie, która cieszy oko swoją kobiecością utrwaloną na zdjęciach.

Przez Cały Rok

Nowe kolekcje pojawiają się odpowiednio do pory roku. Dzięki temu, niezależnie od tego kiedy postanowisz zajrzeć, zawsze znajdziesz coś odpowiedniego do warunków panujących na dworze. Letnie zmysłowe sukienki, piękne koszule lub beret zwieńczający jesienną stylizację.   Dla chętnych okazji zachęcamy do przejrzenia promocji.

Kto Za Tym Stoi?

Aeterie tworzy uśmiechnięta mama uroczej dwójki – Karolina Baszak-Giska. Karolina jest niezwykle kreatywną osobą. Oprócz marki jej pasją jest fotografia, a wolny czas potrafi wykorzystać nawet na nagranie własnego albumu muzycznego, w którym śpiewa. Autorski blog i kanał na YouTube na pewno zdradzi więcej, w jaki sposób jej zmysł estetyczny i sposób na życie wpływa na powstawanie nowych ubrań.

 

 

wszystkie fotografie pochodzą z oryginalnej strony marki: aeterie.com

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments